Kodėl verta rinktis EFFECTER rekuperatorių?

vedinimo sistema

EFFECTER – tai energiją taupantis įrenginys, skirtas patalpų vėdinimui, išsaugant šilumą žiemą ir vėsą vasarą. Be to žiemą oras drėkinamas, o vasarą – sausinamas. Todėl EFFECTER rekuperatorius  garantuoja komfortą bet kuriuo metų laiku.
EC ventiliatorių variklių maitinimo technologija, lyginant su įprastais asinchroniniais varikliais, leidžia sutaupyti iki 50% elektros energijos.
Integruota automatika leidžia atskirai valdyti oro tiekimo ir šalinimo ventiliatorių greičius, sukurti savaitinį vėdinimo grafiką, valdyti įrenginį nuotoliniu būdu ir daug kitų funkcijų.

EFFECTER rekuperatorių sąvybės

+ Effecter šilumogrąžis

Entalpinis membraninis šilumokaitis

Rekuperatoriuje EFFECTER naudojama itin plona – 28 mkm storio - garui laidi membrana, turinti ypatingų savybių. Toks membranos storis ir padidinti šilumokaičių matmenys leido pasiekti maksimalų šilumokaitos plotą ir sumažinti oro judėjimo rekuperatoriuje greitį. Todėl pasiekiami idealūs šilumos ir drėgmės išsaugojimo efektyvumo rodikliai.

Stabiliai didelis ventiliacijos įrenginių EFFECTER grąžinamos šilumos kiekis

Šilumokaičiai EFFECTER turi labai didelę šilumokaitos plotą. Šilumokaitos plotas – tai suminis šilumokaičių plokštelių plotas. Pvz., modelyje EFFECTER PR-550V3 šilumokaitos plotas yra 23 kv.m. O tai reiškia, kad tiekiamas oras keičia savo savybes dėl šalinamo oro per membraną, savo plotu prilygstančią nedidelei salei. 

Įspūdingas drėgmės balansas

EFFECTER įrenginiai užtikrina tiekiamo oro drėkinimą žiemą ir džiovinimą vasarą

Didelis vėsos grąžinimo kiekis karštu metų laiku

Kondicionavimo įrangos sunaudojamas energijos kiekis sumažėja apie 35%

ventiliatoriai

EBM-Papst ventiliatoriai

EFFECTER įrenginiuose naudojami Europoje pirmaujančios ventiliatorių gamintojos EBM PAPST (Vokietija) ventiliatoriai su Greentech technologija. Juose sumontuoti EC varikliai, kurių technologija specialių elektroninių sprendimų pagalba emuliuoja trifazį variklio apvijų maitinimą, kai yra pajungta viena fazė. Tai leidžia žymiai padidinti ventiliatorių našumą ir slėgį, sutaupant iki 50% elektros energijos, lyginant su tradiciniais asinchroniniais varikliais. Taip pat įrenginiai su įmontuotais EC ventiliatoriais kelia daug mažiau triukšmo. 

Greentech technologija

Pirmaujančio Vokietijos gamintojo EbmPapst ventiliatoriai su Greentech technologija

Pastovios srovės EC ventiliatoriai.

Sunaudoja iki 50% mažiau elektros energijos

+ filtrai

Aukšto lygio filtravimas 

PR serijos EFFECTER įrenginiuose standartiškai komplektuojami paneliniai M5 klasės (tiekiamam iš lauko orui) ir G3 klasės (šalinamam iš patalpų orui) filtrai. Bei turi po 2 filtrams skirtas kišenes iš abiejų - oro padavimo ir oro ištraukimo - pusių. Toks sprendimas leidžia naudoti anglies filtrus, kurie sugeria visus kvapus ir sulaiko lauko dulkes. Be to galima įstatyti kišeninius filtrus, kuriuos reikia rečiau keisti.

SIŪLOMI FILTRAI

- Paneliniai (PLT ir PLT XL) filtrai, pagaminti iš sintetinės termoplisuotos filtruojančios medžiagos. Galimos filtravimo efektyvumo klasės G3/4, M5 (pagal EN779) arba ISO coarse (pagal ISO16890).
- Kasetiniai (MPL) filtrai, pagaminti iš miniplisuotos sintetines, NANO integruoto pluošto medžiagos. Turi ypač didelį filtravimo paviršių.
- Kišeniniai filtras (KF) filtrai, turintys ypač didelį filtravimo paviršių. 
- Anglies (AF) filtrai, naudojami kaip papildomi filtrai nepageidaujamų kvapų šalinimui.
 

+ korpusas

korpusas

PR serijos EFFECTER įrenginių garso ir šilumos izoliacijos sluoksnis – net 50 mm storio. 

Montavimas

Labai storas EFFECTER rekuperatorių izoliacijos sluoksnis leidžia juos montuoti nešildomose patalpose: balkone, palėpėje, ant stogo ir pan.

Korpuso nesandarumas 0,1%

Ypatingai sandarus EFFECTER įrenginių korpusas leidžia neiššvaistyti energijos, grįžtančios rekuperacijos proceso metu.

Įrenginėjate sistemą?...

Susisiekite su mumis bet kuriu patogu būdų.